Ödemelerinizde Sanal Kart Paykasa Kullanın

Bazı siteler alışveriş konusunda pek de güvenli olmayabilmektedir. Bunlar genelde yurtdışından hizmet veren siteler oldukları için bazı dolandırıcı çeteler tarafından sitelere sızılabilmekte ve kullanıcının hesapları ele geçirilerek içerisindeki tüm paralar çalınabilmektedir. Bu tarz dolandırıcı çetelerin soygununa maruz kalmadan alışveriş yapabilmek için en sağlıklı yöntem ise sanal kart paykasadır.

Sanal Alışverişte Güvenliği Sağlama

Sanal ticaretin gelişmesi ile dolandırıcılığın mekânı da sanal aleme doğru kaymaktadır. Alım satım ya da ticaretin sanallaşması da böylece tehlike altına girmektedir. Bunun yanı sıra bazı sitelerin kendisi de bilgilerinizi kaydederek sizi dolandırabilmektedirler. Buna karşı alınabilecek en güvenli tedbir ise paykasa kart kullanmaktır. Sanal alışverişlerde gerek sitenin kendisine karşı gerekse site üzerinden bilgi hırsızlığı yapmaya çalışan üçüncü kişilere karşı herhangi bir bilgi paylaşmadan yalnızca paykasa kartı numaranızı kullanarak alışveriş yapmaktır.

Paykasa Kartın Avantajları Nelerdir ?

Paykasa kart diğer banka ya da kredi kartlarına kıyasla kontrolün tamamen sizin elinizde bulunduğu limitini ya da kullanım süreniz kendinizin belirlediği bir karttır. İçerisine istediğiniz miktarda para yükleyebilir ve limitini kendiniz belirleyebilirsiniz. Paykasa kart ile güvenli alışverişin keyfini çıkarın

Paykasa

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir